Jarní část - 25. kolo

05.06.2023
no photo

Z Komořan si po vítězství 4:2 vezeme jistotu 4. místa v tabulce.

Úvod zápasu zastihl naše hráče ve skvělé formě, hned ve 4. minutě se po individuální akci Honzy Smetany prosadil Martin Hobza. To však našim nestačilo, i nadále jsme byli aktivnější a soupeře přehrávali. Z toho pramenil také volný přímy kop a penalotvý zákrok na Honzu Smetanu. K pokutovému kopu se již tradičně postavil Martin Hobza a opět nezklamal, ve 26. minutě zvýšil na 2:0. Poté ovšem jako bychom přestali hrát a po jedné naší chybě se do brejku dostali domácí a stejně jako chvíli předtím na druhé straně dostali výhodu pokutového kopu, 2:1. Do poločasu se nám nepodařilo vrátit zpět do hry, skóre už se ale neměnilo a do kabin se tak šlo za příznivého stavu 2:1.

Druhý poločas nám vyšel podobně dobře jako ten první, když se hned po šesti minutách podařilo navýšit vedení na 3:1 Honzovi Smetanovi. To nám trochu pomohlo a zase jsme mohli hrát s větším klidem. V 69. minutě se pak k odraženému míči dostal kdo jiný než Martin Hobza, kterého dnešní zápas zastihl ve skvělé formě, a pohotovým lobem zvýšil na 4:1. Domácí pak obranu hodně otevřeli a tím jsme se začali dostávat do brejkových situací, které jsme ovšem nedokázali využít a domácímu týmu se tak chvíli před koncem podařilo už jen snížit na konečných 4:2.

Výsledek 4:2 (2:1)

Branky: 4', 26' a 69' Martin Hobza, 51' Jan Smetana