Aktuality

Jarní část - 22.kolo

15.05.2023
no photo

Áčko bohužel nenavázalo na předchozí 3 zápasy, ve kterých se mu podařilo bodovat, a i přes dobrý předvedený výkon musí skousnout porážku 3:2.

Úvod zápasu zastihl naše hráče v dobrém rozpoložení, hned od začátku se mu totiž dařilo dostávat do soupeřova vápna a vytvořit si nějaké slibné příležitosti. Tu první, ne tak výraznou, proměnil pohotovou střelou zpoza vápna Staňa Piňos a ve 24. minutě jsme šli do vedení. Ikdyž se mohlo zdát, že naši kontrolují hru, dokázali se po našem nedůrazu po rohovém kopu, prosadit i hosté. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.

Vstup do druhé půle vyšel bohužel lépe hostům, když hned ve druhé minutě otočili průběh zápasu na svou stranu a šli do vedení 2:1. Naši ovšem nadále zůstávali aktivní a odměnou jim byl v 59. minutě vyrovnávací gól z hlavy Filipa Svobody. Poté ovšem přišel zlomový okamžik zápasu, kdy během pár minu domácí hráči zahodili 2 nebo 3 stoprocentní šance a hosté tak tuto nedůslednost v zakončení potrestali třetím gólem. Na ten už jsme nenalezli odpověď a hosté si tak odvezli všechny 3 body. Hořkou kaňkou na celém utkání pak bylo ještě vyloučení našeho hráče Lukáše Cénka.

Výsledek 2:3 (1:1)

Branky: 24' Stanislav Piňos, 59' Filip Svoboda

Sestava

Jiří Doležel - Miroslav Kočovský, Lukáš Rozbořil, Jakub Svoboda, Lukáš Cének - Roman Jiráček, Pavel Kalouda, Stanislav Piňos, Tomáš Kuda - Filip Svoboda, Jan Smetana

Na střídání: Matěj Matyáš, Antonín Karásek, Marek Černý

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2024 © všechna práva vyhrazena

www.sokolkoberice.cz